aveo

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

wielkopolskie (Turek / Łódź / Poznań)


zespół
3000,00-4000,00zł
aveo.zespol@poczta.fm
601756964
zespolaveo.pl/
Strona na Kapelo.pl

Witamy na stronie zespołu muzycznego

"AVEO"

Gramy i Śpiewamy w 100% na żywo!

Naszym zamiłowaniem do muzyki i pozytywną energią szybko zarażamy wszystkich bawiących się gości.
Można bez wątpienia powiedzieć, że dobry zespół muzyczny to większa strona sukcesu. Zagrzewając do wspaniałej zabawy, tworzy klimat biesiady weselnej, bankietu, balu, czy też studniówki.

W momencie, kiedy zdecydują się Państwo na naszą oprawę muzyczna, możecie być pewni sukcesu organizacyjnego i wyśmienitej szampańskiej zabawy do białego rana.

Gramy bardzo żywiołowo, więc poprowadzimy całą imprezę tak, aby ten dzień utkwił w pamięci każdego, jako kwintesencja dobrego biesiadowania.

Repertuar zawsze dostosowujemy do bawiących się gości. Już od początku imprezy staramy się odgadnąć ich gusta muzyczne i podążać tym tropem. Chętnie również przyjmujemy sugestie dotyczące repertuaru. Wszyscy klienci są dla nas wyjątkowi, a przebieg imprezy ustalamy z każdym indywidualnie.

Pierwszy taniec to ważne wydarzenie dla Młodej Pary. Jest to niezapomniane przeżycie, gdy wszystkie oczy zwrócone są na Nowożeńców. Z radością więc pragniemy uczestniczyć w tych wspaniałych chwilach, starając się zapewnić Państwu Młodym odpowiednią, muzyczną oprawę. Oprawę, w której będą czuli się wyjątkowo.

Proszę pamiętać, że również dla nas czas spędzony z Państwem jest szczególny i niezapomniany!

Kontakt:

Turek/Łódz/Poznań

601756964

aveo.zespol@poczta.fm