vocal dj

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

lubuskie (Lubin)


DJ
poniżej 1500,00zł
dj@vocaldj.pl
www.vocaldj.pl
Strona na Kapelo.pl
Szukasz profesjonalnego dj'a na studniówke, wesele, poprawiny, dancing, bankiet? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wokalisty oraz deejay'a, czyli grupy vocaldj.

Największym plusem naszej oferty jest wokal wykonywany na żywo, który w dużym stopniu wpływa na klimat imprezy. Śpiewane są najbardziej znane polskie przeboje. Pozostałe utwory odtwarzane są w oryginalnych wykonaniach takich jakie każdy lubi i zna. Dzięki takiemu rozwiązaniu oferujemy połączenie weselnej atmosfery zespołu muzycznego z wszechstronnością repertuaru granego przez deejaya.
Dopasowujemy muzykę do bawiących się gości grając wyłącznie najlepsze taneczne przeboje idealne do tańczenia w parach, a tażke zabawie w grupie. Przed każdą imprezą ustalany jest z klientem szczegółowy repertuar co zapobiega ewentualnym rozczarowaniom i nieporozumieniom. W każdym momencie imprezy goście mogą poprosić o ulubiony utwór oraz zadedykować go wybranej osobie. Na weselach prowadzimy również różnego rodzaju zabawy i konkursy ustalone wcześniej z przyszłą Młodą Parą.