benefis

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

kujawsko-pomorskie (Toruń)


zespół
3000,00-4000,00zł
zespol.benefis@interia.pl
502587885
www.benefis.art.pl
Strona na Kapelo.pl
Zespół muzyczny Benefis to pięć osób grających na żywo, z damskim i męskim wokalem. Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu dobrej zabawy w rytmie znanych przebojów. W naszym repertuarze można odnaleźć zarówno utwory z lat 80', 90' jak i hity ostatnich tygodni. Gramy największe, gorące przeboje, porywające do tańca niezależnie od wieku i upodobań muzycznych. Jesteśmy "zespołem muzycznym" więc wykonujemy muzykę wyłącznie na żywo.

Nasz szeroki repertuar, zaangażowanie, pasja do muzyki, poczucie humoru oraz wieloletnie doświadczenie na scenie sprawiają, że stanowimy doskonały zespół weselny, zespół na studniówkę, koncert plenerowy czy bankiet.

Każda impreza to dla nas zlecenie indywidualne. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, po wstępnej rozmowie starannie dobieramy repertuar, zapewniając niezapomnianą zabawę Państwa gościom. Oferujemy wszystkie standardowe elementy wesela np. pierwszy taniec (piosenka na życzenie), podziękowanie dla rodziców, oczepiny, biesiada przy stołach (akordeon, saksofon), możliwość przygotowania (po konsultacji) kilku piosenek spoza repertuaru itp.

Proponujemy także konferansjerkę, przeprowadzenie konkursów i świetnych zabaw. Dysponujemy profesjonalnym instrumentarium (gitara, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, perkusja, akordeon, saksofon), nagłośnieniem i oświetleniem.

Jesteśmy po to, by uprzyjemnić Wasze święto.
Zadzwoń a odpowiemy na wszelkie pytania
- tel. 502 587 885

Gramy wyłącznie na żywo, ponieważ muzykowanie sprawia nam przyjemność, ale głównie dlatego, że szanujemy naszych słuchaczy i wiemy, że nie każdy chciałby mieć na weselu dyskotekę :) Muzyki z płyt słuchamy w domu :)
Zapraszamy do współpracy.