zespół na wesele i nie tylko happy party band

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

pomorskie (Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto, cały kraj)


zespół
4000,00-6000,00zł
kontakt@happypartyband.pl
791010203
www.happypartyband.pl
Strona na Kapelo.pl
O nas

Happy Party Band to zespół, w którym ich dynamiczni i pełni optymizmu oraz niekończącej się jak u małych dzieci energii członkowie przed wielu, wielu laty zaczynali od występów w młodzieżowych i studenckich klubach Trójmiasta oraz innych częściach kraju, grając bluesa, rock, jazz, pop oraz do dziś niezdefiniowany rodzaj muzyki, który przynosi wiele radości z muzykowania.
Zespół HPB patrzy szeroko na definicję muzyki, dlatego od początku jego muzyków fascynują własne brzmienia oraz charakter granych przez nich utworów. Wiele godzin ciężkiej pracy spędzonych na dopracowywaniu utworów po najdrobniejsze szczegóły, a także odpowiednio dobrany repertuar, dostosowany do wymogów danej imprezy oraz wieloletnie doświadczenie powoduje, że ich występy na żywo nie nudzą lecz nadają specyficzny, rozrywkowy, nastawiony na dobrą zabawę klimat.
Zespół w swoich występach emanuje optymizmem, tym samym prowadząc imprezę wciąga w wir zabawy wszystkich obecnych. Jak mawiał sam Ludwig Van Beethoven "Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety".
Każdy z muzyków od lat udziela się w różnych projektach, niekoniecznie przy tym grając muzykę rozrywkową. Sprawia to, że są jedyni w swoim rodzaju, a jednak bardzo harmoniczni.
HPB to grupa profesjonalnych muzyków w którego skład wchodzą:

►wokalista/wodzirej – przyjmujący również rolę showmena, konferansjera;
►gitarzysta/wokalista – jego rozbudowane solówki chwytają za serca i powodują omdlenia,
►basista – jego świetny drive doskonale sprawdza się w sekcji drum'n'bass;
►perkusista – wygania wszystkich z kuchni krzycząc... to moje gary!
►klawiszowiec/gitarzysta - nie są mu obce żadne parapety.

Posiadają własny profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, efekty świetlne, wytwornice dymu, wytwornice baniek i wiele innych…
Przygotowani są zagrać na każdym rodzaju imprezy od wzniosłych Wesel poprzez wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe jak: Sylwester, Imprezy Zakładowe, Bale Karnawałowe oraz Studniówki, Połowinki, Andrzejki, a także Wieczory Kawalerskie, Wieczory Panieńskie, itp... Zespół jest w stanie zagrać zarówno na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Możemy również polecić współpracujących z nami profesjonalistów z zakresu: fotografii, realizacji wideo, wynajmu limuzyn (w tym retro) i wiele innych...
Więcej informacji chętnie udzielimy drogą telefoniczną lub mailową.