zespół bang bang bang! zespół muzyczny szczecin

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

zachodniopomorskie (Szczecin)


zespół
4000,00-6000,00zł
info@bangbangbang.pl
785888885
www.bangbangbang.pl
Strona na Kapelo.pl
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą najbardziej showmańskiego zespołu muzycznego na wesele!

BANG BANG BANG! to zgrany team, który realizuje fantastyczne "koncertowe" wesela, na których odbędziecie wspaniałą muzyczną podróż, począwszy od złotych lat rock & rolla, poprzez erę disco, aż po współczesne, oraz najnowsze hity muzyczne.

Pracujemy w sześcioosobowym składzie, dzięki czemu na weselu usłyszycie żeński oraz męski wokal, chórki, gitarę elektryczną, piano - klawisze, saksofon, gitarę basową zamiennie z kontrabasem, oraz perkusję.

Nie jesteśmy typowym zespołem weselnym! Podczas naszych zabaw oczepinowych poczujecie się jak w prawdziwym studiu telewizyjnym, w którym pobawimy się w najlepsze telewizyjne hity z różnych programów! Jesteśmy bardzo dynamicznym i spontanicznym bandem, a nasze wesela to perfekcyjnie przygotowane wydarzenia, zaskakujące nie tylko Gości, ale same Pary Młode!

UWAGA! Na hasło "kapelo.pl" jazzowa oprawa ślubu, oraz DJ na poprawiny gratis! Jest to rzeczywisty gratis, nie liczony w żadnej ukrytej cenie (oferta dotyczy wyłącznie terminów sobotnich). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://www.bangbangbang.pl