zespół romantyczny

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

kujawsko-pomorskie (Toruń)


zespół
1500,00-3000,00zł
krzysiek@zespolromantyczny.pl
501199472
www.zespolromantyczny.pl/
Strona na Kapelo.pl
Według naszych zadowolonych klientów Zespół Romantyczny to najlepszy zespół muzyczny w Toruniu! W jego skład wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży muzycznej.

Zapewniamy fantastyczną muzykę. Mogą Państwo liczyć na ogromną różnorodność granych przez nas utworów. Wykonujemy przeboje z lat 60, 70, 80 i 90, hity rockowe, disco polo oraz najnowsze piosenki figurujące na najwyższych miejscach list przebojów w kraju i za granicą. Dysponujemy także najnowszym sprzętem nagłaśniającym, dzięki któremu jakość prezentowanych utworów jest na najwyższym poziomie.

Zespół Romantyczny ma w swojej ofercie nie tylko wesela. Możemy pomóc Państwu zorganizować również niezapomnianą imprezę firmową, rodzinny bankiet, studniówkę, osiemnastkę oraz inne imprezy okolicznościowe.

Wybierając nasze usługi, mogą mieć Państwo pewność, że firma jest legalnie zarejestrowana, oraz ponosi pełną odpowiedzialność prawną wobec swoich klientów. W trosce o Państwa zadowolenie do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bez narzucania swoich rozwiązań, doradzając jednocześnie według zdobytego przez nas doświadczenia.

Działamy głównie na terenie Torunia i jego okolic. Jesteśmy jednak mobilni także nie odmówimy przyjęcia każdego zaproszenia od Państwa. :)

W naszej pracy kładziemy nacisk na pełen profesjonalizm. Wszystko co przygotujemy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dbamy bowiem o to, aby każdy szczegół był dopracowany. Najważniejszy jest dla nas uśmiech na twarzy zadowolonego klienta! :)

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!