zespół akwen

Brak zdjęcia

śląskie (Sosnowiec)


zespół
1500,00-3000,00zł
grzegorz-witek1@wp.pl
507100024
www.akwen.bl.ee
Strona na Kapelo.pl
Naszą ofertę kierujemy do Państwa którzy zamierzaja zorganizować imprezę i potrzebują oprawy muzyczne na wesele,studniówkę,dancing,festyn,zabwe itp. Najczęściej obsługiwanymi przez nas imprezami są wesela dlatego poniżej pełna oferta dotycząca oprawy muzycznej na zabawie weselnej.
Kompleksowa oprawa muzyczna wesela to 12 godz.muzyki liczone od momentu przyjazdu Młodej Pary na salę po ślubie.W cenie oprawy muzycznej Transport,Oświetlenie,Nagłośnienie,Prowadzenie Zabaw.Konferansjerka.
Jeżeli zdecydujecie się zaprosić zespół AKWEN na swoją zabawę weselną,możecie być pewni doskonałej zabawy oraz tego że goście rzadko będą mieli chwilę na odpoczynek. Nie gramy schematycznie dla nas każde wesele jest inne. Bloki taneczne składają się z min.5 utworów ale ostateczna ich ilość zależy od sytuacji na imprezie. Goście weselni bardzo lubią sobie pośpiewać przy stołach więc często wykorzystujemy ten fakt podczas wesela. Zawsze staramy się nawiązać jak najbliższy kontakt z publicznością bo to bardzo ułatwia nam pracę i tworzy miłą atmosferę na zabawie. Piosenkę na pierwszy taniec wybiera Młoda Para. Nie ma konieczności sugerować się naszymi propozycjami. Jestesmy w stanie przygotować dowolny utwór, jeżeli tylko zostaniemy o tym odpowiednio wcześniej powiadomieni.