twist band

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

małopolskie (Bochnia)


zespół
4000,00-6000,00zł
zespoltwistband@gmail.com
888418943
www.twistband.pl
Strona na Kapelo.pl
Swoją pracę i wszystkie zlecenia traktujemy niezwykle poważnie, co jest gwarantem niezapomnianej zabawy i usług świadczonych na najwyższym poziomie. Dobra renoma i zadowolenie klientów, są dla nas sprawą najwyższej wagi.
Wszystkie utwory z naszego repertuaru wykonujemy w całości na żywo, w ciekawych, żywiołowych i tanecznych aranżacjach, które w połączeniu z dobrym warsztatem technicznym, nikomu nie pozwolą przejść, a tym bardziej siedzieć obojętnie. Prezentowane wykonanie powinno zadowolić nawet bardzo wymagających słuchaczy.
Wykonujemy praktycznie każdy gatunek muzyczny, co daje nam dużą elastyczność i możliwość zapewnienia oprawy muzycznej większości imprez okolicznościowych (wesela, bankiety, studniówki, bale, przyjęcia, a także festyny i inne koncerty plenerowe). W swoim repertuarze posiadamy przeboje w języku polskim, angielskim i włoskim.
Na Państwa specjalne życzenie, wyrażone odpowiednio wcześniej, jesteśmy w stanie przygotować niemalże każdy utwór muzyczny i dostosować repertuar do Waszych potrzeb. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje!
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, znanych i renomowanych firm. W praktyce oznacza to doskonałe brzmienie całego zespołu w każdych warunkach akustycznych i niezapomniane wrażenia wizualne.