reck dance zespół muzyczny z wyszkowa

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

mazowieckie (Wyszków)


zespół
4000,00-6000,00zł
reckdance@o2.pl
602782644
www.reckdance.pl
Strona na Kapelo.pl
RECK DANCE z Wyszkowa http://www.reckdance.pl/

Jesteśmy na Facebook ; https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Muzyczny-Reck-Dance-1547791415488309/timeline/?ref=hl

Oferujemy Oprawę Muzyczną:
*Przyjęć weselnych(poprawiny)
*Studniówek
* Bali Sylwestrowych i Andrzejkowych
*Imprezy plenerowe
oraz wszystkie inne Imprezy Okolicznościowe.

***Oferujemy Państwu szeroki, różnorodny repertuar utworów, dobieranych w zależności od typu imprezy i gustów. Gramy różnego rodzaju gatunkimuzyczne: reggae, pop, pop rock, disco, disco polo, tanga , walce, oberki , biesiada, muzyka od lat 60 aż do najnowszych hitów. Nieustannie nasz repertuar poddajemy aktualizacji. W trakcie imprezy potrafimy się do Państwa doskonale dopasować, zważając przy tym na to, przy czym najlepiej bawią się goście.

***Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem aby każdy usłyszał i poczuł bit! jak i super oświetleniem aby stworzyć imprezowy klimat sali. Prowadzimy zabawy oczepinowe oraz biesiadujemy z gośćmi za stołami akompaniując przy tym na akordeonie i tamburynie podczas przyjęć weselnych!!! Zawsze staramy się sprawić, by zaproszeni goście długo wspominali Waszą wyjątkową imprezę.

Cenisz sobie jakość? Chcesz się świetnie bawić? Lubisz posłuchać różnorodnej muzyki wykonywanej z pasją i zaangażowaniem? Potrzebujesz kogoś, kto z uśmiechem, ale i z klasą poprowadzi imprezę? Zaufaj nam i wybierz nas na Twój zespół muzyczny.

Z NAMI ZAWSZE DOBRA ZABAWA !!!
www.reckdance.pl
tel.kont; 602-782-644
e-mail: reckdance@o2.pl