dj maros wokalista-wodzirej

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

małopolskie (Kraków)


DJ
1500,00-3000,00zł
marek.kijowski@onet.eu
604779721
www.djmaros.pl
Strona na Kapelo.pl
Jestem DJ-em, wokalistą solowym, wodzirejem, który z muzyką związany jest od lat. W mojej ofercie istnieje również możliwość zamówienia 4-osobowego zespołu, w którym jestem wokalistą i wodzirejem.

Moją siłą jest szeroki repertuar dobrany zgodnie z charakterem prowadzonej imprezy, dzięki czemu każdy z gości może być pewien, że będzie się bawił przy swoich ulubionych piosenkach.

Połączenie DJ-wokalisty pozwala na zaspokojenie nawet najbardziej wybrednych i wymagających gustów muzycznych.

Dzięki doświadczeniu jestem w stanie na bieżąco reagować na to, co dzieje się na parkiecie. Spontaniczność i improwizacja stanowią jeden z elementów mojej charakterystyki. Audio oraz wideo , które mogą Państwo odsłuchać oraz obejrzeć na mojej stronie to namiastka materiału śpiewanego przeze mnie na wszelakich imprezach okolicznościowych. Dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem.

Swoim klientom oferuję profesjonalną oprawę muzyczną. Jako DJ posiadam bogaty repertuar oryginalnych utworów i równie bogaty i zróżnicowany jako wokalista.
Podczas prowadzenia imprezy łączę pracę DJ ze śpiewem na żywo zawsze z nastawieniem na zrobienie niezapomnianego show. Przebieg całej imprezy oraz repertuar ustalany jest indywidualnie z klientem.Na Państwa życzenie prowadzę zabawy, konkursy a także karaoke.

Jeśli planują Państwo organizację imprezy i poszukują śpiewającego DJ-a , wodzireja – zapraszam do kontaktu , odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.