springer show - zespół na wesele w 100% na żywo!

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

wielkopolskie (Słupca)


zespół
4000,00-6000,00zł
studio@drumsrecords.com
502577749
www.springershow.com.pl
Strona na Kapelo.pl
Posiadamy bardzo szeroki i niepowtarzalny repertuar, począwszy od najnowszych przebojów muzyki rozrywkowej i rockowej w oryginalnych - naszych aranżacjach, a skończywszy na przebojach minionej epoki blok RETRO.
Zespół SPRINGER SHOW powstał w połowie 2004 roku. Impulsem była wspólna fascynacja ciekawą i niebanalną muzyką pop-rockową z elementami funky i soulu, a doświadczenie poszczególnych muzyków zdobyte w innych formacjach pozwoliło na przygotowanie energetycznego i oryginalnego materiału, co wyróżnia SPRINGER SHOW spośród wielu zespołów coverowych.Charyzmatyczna wokalistka o ciekawej i intrygującej barwie głosu na tle pulsującej sekcji rytmicznej potrafi elektryzować każdego, nawet wymagającego i wybrednego słuchacza.

SPRINGER SHOW to występy w 100 procentach na żywo, w których zaskakujące i brawurowe partie klawiszowe przeplatają się z rasowym brzmieniem gitary.

Nasza muzyczna elastyczność pozwala nam grać energetyczne koncerty oraz występować na festynach, piknikach, a po małej zmianie repertuaru grać po prostu do tańca wesela, zabawy, studniówki, dancingi, bale etc.

Zespół występuje z największymi gwiazdami piosenki i kabaretu na terenie całego kraju i poza jego granicami , m.in. w Austrii,Niemczech,Skandynawii...

Formacja SPRINGER SHOW zapewniała oprawę muzyczną na promie UNITY LINE relacji Świnoujście - Ystadt, gdzie spotkała się z gorącym przyjęciem.

Największym atutem SPRINGER SHOW jest niewątpliwie gra na żywo, a fakt, że zespół nie korzysta z żadnych gotowych podkładów sprawia, że każdy występ SPRINGER SHOW tryska żywiołem i spontanicznością.