zespół muzyczny załogag

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

małopolskie (Tarnów)


zespół
1500,00-3000,00zł
zespol@zalogag.malopolska.pl
601180969
www.zalogag.malopolska.pl
Strona na Kapelo.pl
Zespół Muzyczny ZałogaG to zespół działający ponad 25 lat (ponad 10 lat w niezmienionym składzie). Już samo to gwarantuje, że posiadane doświadczenie zapewni wyśmienitą i niezapomnianą zabawę. Jesteśmy grupą ludzi, dla których muzykowanie to pasja i przyjemność, co niewątpliwie sprzyja tworzeniu dobrego nastroju na sali. Z tego też powodu gramy dużo i chętnie, z rzadka tylko proponując krótkie przerwy na posiłek czy odpoczynek dla gości (nam po prostu bardzo "chce się grać"). Podczas imprezy gramy do tańca, prowadzimy zabawy itp... Staramy się (w miarę naszych możliwości) maksymalnie reagować na "potrzeby sali" i dostosowywać repertuar do aktualnego nastroju gości. Zawsze ustalamy z Państwem Młodych indywidualny zakres obsługi i oczekiwany klimat imprezy.
Oprócz muzyki proponujemy również nastrojowe oświetlenie efektowe sali.
Działamy w większości na terenie Polski Południowo wschodniej, ale dzięki własnemu środkowi lokomocji grywaliśmy już niemal w całej Polsce od Morza po Góry - Miejsce zależy wyłącznie od tego, gdzie Państwo nas zaprosicie.

Zapraszamy na naszą stronę www, gdzie można poczytać o nas, naszej historii, naszym sprzęcie, naszym repertuarze i posłuchać krótkiego DEMO

ZAPRASZAMY