exan band

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

łódzkie (Piotrków Tryb)


zespół
4000,00-6000,00zł
kubiak1967@tlen.pl
601300971
www.exan.net.pl
Strona na Kapelo.pl
Rok „urodzenia” kapeli to 1990. Dzięki graniu wyłącznie na żywo, doborowi instrumentów, zmysłowi estetyki, zabawie na scenie i niespożytej energii, zespół porwie do tańca i jednocześnie zaspokoi nieprzeciętne gusta, nawet najbardziej wzbraniających się Gości. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem muzycznym , a także efektami scenicznymi. Nasz zespół ma w swoim dorobku setki zagranych i udanych imprez muzycznych. Nasz repertuar to paleta przebojów z każdego gatunku muzycznego, gwarantujący niezapomnianą zabawę przy znanych i lubianych utworach z minionych lat jak i najnowszych przebojach. Dodatkowo proponujemy różne konkursy, zabawę biesiadną przy stołach, które są dodatkową atrakcją imprezy. Zamawiając na imprezę zespół muzyczny EXAN możecie Państwo liczyć na oprawę muzyczną oraz prowadzenie wodzireja na najwyższym poziomie, co sprawi, że chwile spędzone z naszą kapelą, będziecie Państwo wspominać przez długi czas. Wykonujemy praktycznie każdy gatunek muzyczny co daje nam dużą elastyczność i możliwość oprawy większości imprez muzycznych ( wesela, studniówki, bale, przyjęcia ).

Możliwość oprawy ceremonii ślubnej w wykonaniu naszej wokalistki Eweliny!!!

httvh://www.youtube.com/watch?v=62hQAL5cnOI

httvh://www.youtube.com/watch?v=UwBVLP-2BEI
Ewelina

Młodość a jednocześnie doskonały warsztat wokalny, gra na saksofonie, urok osobisty i czar i to tylko kilka z jej zalet.
Jacek „Ojciec dyrektor”

Basista, założyciel zespołu, poprzez zdobyte doświadczenie posiada niebywałą umiejętność szybkiego reagowania na dynamicznie zmieniającą się sytuację na parkiecie, co pozwala dostosować muzykę do potrzeb Gości.

httvp://www.youtube.com/watch?v=62hQAL5cnOI
Robert „Czarodziej”

Wodzirej zamieniający w miarę potrzeb saksofon na gitarę, aby zabawa była przednia.
Piotrek

Wymiata na dwóch klawiaturach i jednocześnie śpiewa, mało tego – robi to perfekcyjnie !
Marcin

Jego instrument jest głośny, więc można usłyszeć co chwilę rasowe przejścia „po garach”. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki niemu żaden z Gości nie pogubi kroków.

Jak wiadomo gwarancją udanej zabawy jest zespół, więc po co ryzykować, lepiej postawić na profesjonalizm.