zespół muzyczny skala

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

kujawsko-pomorskie (Świecie)


zespół
1500,00-3000,00zł
zespol.skala@wp.pl
790455102
www.zespol-skala.pl.tl
Strona na Kapelo.pl
Jesteśmy zespołem wokalno-muzycznym. Mamy wieloletnie doświadczenie muzyczne. Muzyka to nasza pasja, nasze hobby, wkładamy serce w to, co robimy, dlatego każda impreza jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat. Muzyka wykonywana przez nasz zespół daje nam wszystkim wiele emocji, radości i zadowolenia i na tym właśnie polega nasz sukces.
Każdą imprezę prowadzimy w sposób odpowiedzialny i kulturalny, a całości dopełnia doskonałe oświetlenie oraz profesjonalny sprzęt nagłaśniający.
W swoim szerokim repertuarze posiadamy największe przeboje polskie i zagraniczne z lat 1960-2013, a także muzykę oraz tańce biesiadne. Wykonujemy praktycznie każdy gatunek muzyczny, co daje nam dużą elastyczność i możliwość oprawy większości imprez muzycznych (wesela, bankiety, studniówki, bale, przyjęcia).
Czego potrzeba, aby wesele było udane?
uśmiechniętej i szczęśliwej Pary Młodej,
wspaniałych gości,
dobrej muzyki.
Wybierając nasz zespół, otrzymujesz gwarancję udanej zabawy.
Jeżeli szukacie Państwo niezawodnego i wszechstronnego zespołu, prosimy nie zwlekać: nasza prezencja, łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością i z pasją wykonywana muzyka gwarantuje sukces każdej imprezie.