nie ma mocnych

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

małopolskie (Brzegi)


zespół
3000,00-4000,00zł
niemamocnych@onet.pl
697735612
niemamocnych.com.pl
Strona na Kapelo.pl
Witamy wszystkich bardzo gorąco bez względu na porę roku;)
Jeżeli już tu trafiłeś to znaczy, że impreza którą chcesz zorganizować na pewno będzie udana i niezapomniana zarówno dla Ciebie jak i dla Twoich gości. Zespół nasz to połączenie młodej krwi, która już niejedno widziała, niejedno zagrała i z niejednego pieca jadła chleb:) Każdy występ to dla nas nowe wyzwanie, w które wkładamy całe swoje serce, bo nasza satysfakcja uzależniona jest przede wszystkim z waszego zadowolenia ze wspólnej zabawy.
Coś o nas?
Zajmujemy się oprawą muzyczną imprez tanecznych każdego rodzaju takich jak np wesela, studniówki, dancingi, imprezy firmowe, bale oraz koncerty plenerowe.
Muzyką zajmujemy się nie od dziś i wiemy jak rozbawić każdego, bez względu na wiek czy nastrój;)
Nasz repertuar to mieszanka biesiady, lubianego przez wszystkich disco polo oraz innych przebojów polskich i zagranicznych, aby każdy mógł znaleźć coś na swoje ucho i pod swoją nogę;) Muzyka wykonywana jest przez nas w 100% na żywo (bez żadnych wspomagaczy typu dyskietki, podkłady itp.).
Granie w terenie, czyli w domu państwa młodych oraz w kościele uświetniamy muzyką góralską, w tradycyjnych strojach w składzie skrzypce, basy góralskie oraz akordeon.
Muzyka to nasza pasja, a w każdy występ wkładamy maksimum zaangażowania, aby muzyka przez nas wykonywana sprawiała przyjemność zarówno nam jak i słuchaczom.
Każdemu kto już to przeczytał mówimy do zobaczenia i do usłyszenia:)