dj blaym - zawodowy dj, i wodzirej

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

mazowieckie (siedlce)


DJ
1500,00-3000,00zł
djblaym@o2.pl
604190604
www.sound-and-music.pl
Strona na Kapelo.pl
DJ BLAYM - Andrzej Ilczuk, na scenie od 1997 r. członek Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki DJ UNION. Technika prezentowania muzyki i wszechstronny repertuar zawierający największe przeboje zagwarantuje Waszym gościom doskonałą zabawę na każdej imprezie. Duży wybór atrakcji, zabaw i niespodzianek jaki mamy do zaproponowania uświetni uroczystość sprawiając że na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Na możemy wystąpić w dwuosobowej obsadzie - z wodzirejem który zaśpiewa na żywo, bądź zagra na akordeonie, prowadząc zabawę, oraz tradycyjną biesiadę weselną za stołami.
Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym - są to najnowsze urządzenia z dostępnych na rynku. Dzięki temu jakość dźwięku, oraz klimat stworzony wspaniałymi efektami świetlnymi będzie naprawdę niepowtarzalny....
W ofercie posiadamy także usługi FOTO - fotoreportaż z imprezy. Zdjęcia pozowane, sesja z perukami, gadżetami w trakcie wesela, zdjęcia na życzenie.
W momencie kiedy zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, stworzymy wspólnie scenariusz, uwzględniając wszelkie Wasze życzenia i sugestie. Zawierać się w nim będzie m.in. wybór repertuaru, atrakcji dla gości, oraz przebieg ramowy całej imprezy. W programie przewidziane są także niespodzianki dla dzieci.
Proponowany repertuar muzyczny dobieramy indywidualnie do każdej imprezy - układamy go pod kątem wymagań klienta i przekroju wiekowego gości. Płytoteka zawiera ponad 20.000 utworów w każdym gatunku muzyki rozrywkowej- polskiej i zagranicznej, od lat 50-tych do najnowszych hitów z list przebojów. Posiadamy wyłącznie oryginalne płyty i nagrania.

UWAGA! Na życzenie udostępnimy opinie i referencje osób dla których mieliśmy przyjemność pracować uświetniając muzyką organizowane imprezy

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i do współpracy.