milwalking

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia

śląskie (Żywiec)


zespół
4000,00-6000,00zł
zespol@milwalking.pl
510411466
www.milwalking.pl
Strona na Kapelo.pl
Zespół Milwalking powstał w 2005 roku w Milówce. Początkowo zespół składał się ze studentów Akademii Muzycznych w Katowicach i we Wrocławiu, oraz absolwentów Szkoły Muzycznej w Żywcu. Obecnie tworzymy profesjonalnie wykształconą i doświadczoną załogę, której niezmienną pasją jest wspólne muzykowanie. Od momentu powstania zagraliśmy niezliczoną ilość przyjęć weselnych, festynów, studniówek, imprez firmowych i koncertów.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu scenicznemu oraz wykształceniu muzycznemu, gwarantujemy Państwu oprawę muzyczną na najwyższym poziomie.
Zapraszając naszą załogę mają Państwo pewność udanej i kulturalnej zabawy.

Naszą ofertę kierujemy do ludzi, którzy szukają "porządnego" zespołu na wesele, imprezę firmową, koncert, bankiet, studniówkę. Wykonywany przez nas program muzyczny (rock, pop, dance, disco, biesiada, muzyka góralska, disco- polo) z pewnością zadowoli najbardziej wymagających gości. W swoim repertuarze mamy aranżacje wielkich przebojów wykonawców polskich i zagranicznych. Na bieżąco staramy się wzbogacać repertuar o nowe utwory aranżując je w niebanalny sposób.